Veysel Demirtaş

Veysel Demirtaş

10.05.1965 doğumluyum. İlk, Orta ve Lise Eğitimimi Elazığ’da tamamlayıp 1983 Yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümüne kaydoldum. İnşaat Mühendisliği Eğitimi yanında bilgisayar programcılığı, Almanca ve Fransızca eğitimi aldım.

1993 yılında, Av. Sevgi Demirtaş ile evlendim. 1998 doğumlu oğlum Tezcan Deniz  İnşaat Mühendisliği alanında, 1994 doğumlu kızım Çisem Tigris ise Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

İnşaat mühendisliği ile Bilgisayar Teknolojisini Türkiye’de ilk buluşturan çekirdek ekip içerisindeyim. Çoğu inşaat mühendisliği ile ilgili olmak üzere birçok önemli algoritmalar hazırlayıp, program yazılımlarını gerçekleştirdim. Taahhüt sektörünün genel sorunları, Kamu İhale Mevzuatı ve İnşaat Hukuku alanında muhtelif çalışmalar yapmaktayım.

Ülkemizdeki çok önemli Bina, Yol, Köprü, Baraj, Sulama, Enerji ve Tarihi Eser Restorasyon işlerinin tasarım, projelendirme ve uygulamalarında mühendislik yapma şansım oldu. Halen, ülkemizin dört bir köşesine dağılmış kamu taahhüdü işlerine devam etmekte olan bir firmanın ortağıyım.

Yüklenici, Mühendis, Mimar, Çalışan, Tedarikçi ve Üreticiler olarak nesnel ve bilgiye dayalı ciddi bir birikim oluşturan Ülkemiz “İnşaat Ordusu”nun, önemli bir gelecek ve gelir potansiyeli barındıran Yurt Dışı Müteahhitlik hizmetlerinden daha fazla pay alabilmesi için başvurulacak yöntemler ve mevzuat değişikliği önerileri üzerinde çalışmalar yapmaktayım.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ